بلندگو کنفرانس هایک ویژن

زمان مورد نیاز برای مطالعه : 3 دقیقه
بلندگو برای اجرای کنفرانس هایک ویژن

هایک ویژن از عرضه اولین بلندگو حرفه‌ای به منظور استفاده در کنفراس خبر داد. این بلندگو منحصر به فرد راه حلی برای برگزاری کنفرانس از راه دور طراحی شده است، که به راحتی می‌تواند دفتر کاری یا خانگی شما را ترکیب کند.

به علت شیوع ویروس کرونا در سال های اخیر و الزام برای دور کاری باعث شده که حداقل 50 درصد از مردم جهان، خانه را به عنوان دفتر کار خود استفاده نمایند. بنابراین برگزاری کنفراس از راه دور جزء ضروری ترین امور برای انجام کار‌های روزانه شده است. به همین دلیل ابزاری برای برگزاری کنفرانس با کیفیت بالا بخش مهمی از رضایت کارمندان خواهد بود.

مکالماتی با وضوح و صدای بلند

هر روزه در سراسر جهان ممکن است کارمندان برای برگزاری کنفرانس از راه دور با مشکلات فنی متفاوتی مواجه شوند، مشکلاتی چون صدای ضعیف، تاخیر در پخش و استریم، صدا و نویز هایی که در محیط هستند نیز منتقل شوند. با توجه به موانع گفته شده انجام یک کنفرانس از راه دور خیلی سخت خواهد بود.

اما در حال حاضر هایک ویژن با محصول منحصر به فرد که در ادامه بررسی می‌شود را عرضه کرده است، که تمامی مشکلات کاربران را بر طرف کرده است.

دریافت صدای 360 درجه و تقویت آن

بلندگوی مکعبی شکل جدید هایک ویژن که از نظر طراحی، تضاد کاملی با محصولات مرسوم بازار دارد، دارای میکروفن های نوآورانه رو به بالا طراحی شده است. صدا از بالای دستگاه گرفته می شود و به وضوح از قسمت پایین و اطراف پایه ها پخش می شود.

با قرارگیری 8 عدد میکروفن نوآورانه در جهات مختلف صدا ها را با وضوح از محدوده 5 متری خود دریافت و منتقل می‌کند.

محل قرارگیری میکروفن و بلندگو هایک ویژن
محل قرارگیری میکروفن‌ها و بلندگو‌ها

کاهش نویز توسط هوش مصنوعی

بلندگو هایک ویژن از یک الگوریتم هوشمند برای کاهش نویزهای گذرا یا ثابت استفاده می‌کند تا صدای شرکت کنندگان بصورت واضع و دلپذیر پخش شود.

همچنین بلندگوی تعبیه شده دارای قابلیت سرکوب اکو و ضد طنین برای شفافیت بیشتر در انتقال صدا است.

حذف نویز بلندگو کنفراس هایک ویژن
حذف نویز بلندگو کنفرانس

جزئیات انسانی و متفکرانه

بلندگوی هایک ویژن علاوه بر دریافت و انتقال حرفه‌ای صدا، دارای امکانات کاربرپسند برای رفع انواع نیازهای زندگی روزمره نیز هست. بلندگو با استفاده از پورت USB، دانگل های USB و بلوتوث، گزینه های بی سیم و سیمی برای راه اندازی آسان، سریع و انعطاف پذیر را فراهم می‌کند.

همچنین یک عدد کیف سبک و فشرده برای حمل و نقل راحت تر به همراه بلنگو عرضه می‌شود.

بلندگو هایک ویژن با اکثر سیستم عامل های رایج و نرم افزار جلسات آنلاین سازگار است تا هر جلسه را به تجربه‌ای لذت بخش تر از همیشه تبدیل کند.

لوگو فوتر موبایل دوربین مداربسته هایک ویژن

دوربین مداربسته هایک ویژن

لوگو پابرگ دوربین مداربسته هایک ویژن

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

فروشگاه هایک ویژن سنتر بعنوان عاملیت رسمی فروش محصولات دوربین مداربسته هایک ویژن، گارانتی پارس ارتباط است. هایک ویژن سنتر فعالیت خود را از سال 1394 آغاز نموده است. در حال حاضر بالغ بر 7 سال تجربه مشاوره و فروش دوربین مداربسته هایک ویژن را دارد. محصولات ارائه شده در هایک ویژن سنتر با گارانتی رسمی پارس ارتباط و ماد طلایی است. ما تمام تلاش خود را داریم، تا محصولات هایک ویژن با بهترین گارانتی ممکن عرضه کنیم.

شرکت هایک ویژن چند سال متوالی به عنوان برترین برند دوربین مداربسته جهان است. علت موفقیت هایک ویژن دارا بودن نیروی کار ماهر و گسترده است. همچنین تیم تحقیق توسعه فوق العاده قوی پشت این پیشرفت چشم گیر وجود دارد. هایک ویژن طیف گسترده‌ای از محصولات دوربین مداربسته، دزدگیر اماکن، تجهیزات شبکه، ذخیره سازی و مانیتور را شامل می‌شود.