مشارکت در فروش دوربین مداربسته هایک ویژن

شاید خیلی از شما فراد و مراجعه کننده عزیز ادمین کانال های پربازدید و یا حتی  صفحات اینستاگرام باشید ولی هیچ ارتباط کاری از لحاظ موضوعی با فعالیت ما نداشته باشید ولی پتانسیل کسب درآمد را دارید. قدرت نفوذ شبکه های اجتماعی از کسی پوشیده نیست. بسیار فروشگاه هایی هستند که از طریق همین صفحات و انجام تبلیغات ماهیانه درآمد های قابل توجهی دارند.

ما برای شما یه پیشنهاد فوق العاده داریم!!! شما ادمین عزیز می توانید با قرار دادن تبلیغات از محصولات ما در کانال یا صفحات خود با توضیحاتی که ما در  زیر هر یک از تبلیغات خود قرار می دهیم و همچنین اضافه کردن عبارت کد تخفیف که می تواند نام کانال یا اکانت شما یا عبارتی توافقی کسب درآمد کنید. شاید این موضوع فکر شما را مشغول کند که با دریافت هزینه ی قابل توجهی اقدام به تبلیغ برای محصول طرف مقابل انجام دهید. این راهکار هم مناسب است اما به دلایلی جای تفکر دارد. شما در این روش مبلغ تبلیغ را همان اول کار دریافت می کنید و برای شما فرقی نمی کند که تبلیغ برای طرف مقابل دارای بازدهی و سود آوری بوده است یا خیر. اگر سود داشته باشد که همچنان با شما همکاری خواهند کرد اما در صورتی که توجیه اقتصادی نداشته باشد همکاری فی مابین قطع می شود.

در طرح مشارکت فروش بدون سرمایه گذاری با ما دارای فواید زیر می باشد :

  • ارائه بهترین تخفیف به اعضای کانال و صفحه شما
  • کسب درآمد بر اساس پتانسیل کانال و صفحه شما
  • نداشتن محدودیت همکاری از لحاظ زمان و فروش
  • کسب درآمد از مقدار سود تعیین شده برای شما
  • کسب درآمد مازاد در کنار شغل یا حتی تحصیل
  • بدون صرف هزینه و زمان خاصی ( حتی موقعی که در حال استراحت هستید)
  • شامل شدن این طرح حتی برای همکاران این حوزه (حتی اشخاصی که با برندهای ما فعالیت نمی کنند)

نگران نباشید شما تبلیغ بهترین برندهای حال حاضر بازار ایران بعلاوه گارانتی های معتبر در زمینه دوربین های مداربسته را خواهید کرد.


هشدار !!!

لطفا قبل از هر فعالیتی هماهنگی لازم را با ما بعمل آورید تا حقی از شخصی ضایع نشود.